Aksesuarai

Aksesuarai vyrams

Įvairūs aksesuarai vyrams prie vyriško kostiumo yra būtinas stiliaus akcentas. Aksesuarai vyrams derinami prie marškinių spalvos, vyriško kostiumo modelio. "Elitman vyriški kostiumai" kostiumų parduotuvėje prekiaujami aksesuarai vyrams: kaklaraištis (šlipsas), peteliškė (varlytė), fantazija (vyriška nosinaitė), petnešos, smokingo diržas, sąsagos, vyriškas diržas (odinis diržas). Mūsų parduotuvėje aksesuarai vyrams yra dažnai papildomi, todėl sekite naujienas.

Peteliškės (varlytės)

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje prekiaujamos peteliškės (varlytės) yra stilingas stiliaus akcentas vyrams. Mūsų parduotuvėje peteliškės (varlytės) yra įvairių spalvų: raudona varlytė, juoda peteliškė (varlytė) ir kitų įvairių spalvų peteliškės (varlytės). Taip pat ir įvairių tekstūrų peteliškės (varlytės): taškuotos peteliškės (varlytės), languotos peteliškės (varlytės), medinė peteliškė (varlytė). Marškiniai su varlyte visada atrodys stilingai

Varlytės (peteliškės) vyrams tinka prie smokingoJuodas smokingas ir juoda peteliškė (varlytė) atrodys idealiai. Jeigu Jums reikalinga peteliškė (varlytė), maloniai kviečiame atvykti į mūsų vyriškų kostiumų parduotuvę.

Kaklaraiščiai

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje parduodami vyriški kaklaraiščiai. Kaklaraiščiai yra būtinas aksesuaras vyrui prie vyriško kostiumo. Mūsų parduotuvėje kaklaraiščiai yra įvairių spalvų: raudonas kaklaraištis (šlipsas), juodas kaklaraištis (šlipsas) ir kiti spalvoti kaklaraiščiai. Taip pat ir įvairių tekstūrų kaklaraiščiai: taškuotas kaklaraištis, languotas kaklaraištis, dryžuotas kaklaraištis. Marškiniai su kaklaraiščiu visada atrodys stilingai ir gražiai.

Kaklaraiščiai vyrams tinka prie smokingo. Juodas smokingas ir juodas kaklaraištis (šlipsas) atrodys idealiai. Jeigu Jums reikalingas kaklaraištis (šlipsas), maloniai kviečiame atvykti į mūsų vyriškų kostiumų parduotuvę. Pas mus parduotuvėje yra pigūs kaklaraiščiai, už gerą kainą.

Fantazija (vyriška nosinaitė)

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje parduodama fantazija (vyriška nosinaitė). Fantazija (vyriška nosinaitė) yra būtinas aksesuaras vyrui. Kiekvieno stilingo džentelmeno kišenėje turi būti šis aksesuaras- puošni, dekoratyvinė nosinaitė iš šilko, lino, poliesterio, medvilnės.

Fantazija kostiumui suteikia stilingumo. Fantazija švarko kišenėje atrodo stilingai ir gražiai. Fantazija į švarką dedama  gražiai sulankstyta. Fantazija (vyriška nosinaitė) tinka prie smokingo. Jeigu Jums reikalinga fantazija (vyriška nosinaitė), maloniai kviečiame atvykti į mūsų vyriškų kostiumų parduotuvę.

Petnešos vyrams

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje parduodamos petnešos vyrams

Petnešos vyrams yra vienas iš aksesuarų skirtų vyrams. Petnešos vyrams, kaip ir diržai skirtos, ne tik prilaikyti kelnes. Petnešos vyrams yra kaip akcentas, kuris pabrėžia vyro stilių.

Smokingo diržas

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje parduodami smokingo diržai. Smokingo diržas- tai juodas platus medžiaginis diržasSmokingo diržas yra vienas iš aksesuarų skirtų vyrams. Smokingo diržas  kiekvienam džentelmenui, gražiai ir stilingai atrodys prie smokingo. Smokingo diržas yra kaip akcentas, kuris pabrėžia vyro stilių.

Sąsagos

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje parduodamos sąsagos

Sąsagos yra vienas iš aksesuarų skirtų vyrams. Sąsagos yra vienas madingiausių vyriškų papuošalų. Sąsagos yra akcentas, kuris pabrėžia vyro stilių. Sąsagos marškiniams suteiks stilingumo, tvarkingumo. Marškinių sąsagos vyro aprangai suteiks solidumo. Sąsagos vyrams tiks kaip dovana vyrui, bet kokia proga. Vyriškos sąsagos parduodamos dėžutėje. Sąsagos dėžutėje- puiki dovana vyrui.

Vyriški diržai (odiniai diržai)

"Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje parduodami vyriški diržai (odiniai diržai). Vyriškas diržas (odinis diržas) yra būtinas aksesuaras vyrams. Mūsų parduotuvėje vyriški diržai (odiniai diržai) yra įvairių spalvų: rudas diržas, juodas diržas, mėlynas diržas. Odiniai diržai vyrams tiks bet kokia proga, pasipuošti ir būti stiligam vyrui.


Vyriškas diržas (odinis diržas) kelnėse visada atrodys stilingaiDiržai vyrams suteikia stilingumo, tvarkingumo. Vyriški diržai (odiniai diržai) būtinas aksesuaras laisvalaikio kelnėse. Taip pa vyriški diržai (odiniai diržai) yra būtinas aksesuaras prie vyriško kostiumo. Vyriškas odinis diržas turi būti kiekvieno vyro spintoje. Jeigu Jums reikalingas vyriškas diržas (odinis diržas), maloniai kviečiame atvykti į mūsų vyriškų kostiumų parduotuvę. Vyriški diržai Kaunas, mūsų kostiumų parduotuvėje, adresu Piliakalnio 21A Kaune.