Smokingai

Smokingas (vakarinis iškilmių kostiumas)

Smokingas- vyriškas iškilmių kostiumas su  atlasine apykakle. Smokingas (vakarinis iškilmių kostiumas) dera prie: paprasto modelio kelnės, juodas platus medžiaginis diržas, juoda peteliškė (varlytė), juodi, bet nelakiniai suvarstomi batai.


Ar žinojote, kad smokingas yra vakarinis juodas kostiumas, kurį lordas Diuzelendas paruošė specialiai vakariniams pietums. Kai vyrai prie židinio susirinkdavo pasišnekėti, ir rukydavo, kartais užkrisdavo ant atlapų cigaro pelenų, todėl, kad juos lengva būtų nubraukti, atlapai buvo siuvami iš šilko. 


Taigi smokingai yra prabangūs iškilmingi vakaro drabužiai, su atlasine apykakle. Smokingas (vyriškas iškilmių kostiumas) visada atrodo prabangiai. Smokingas (vyriškas iškilmių kostiumas) gali būti ne tik juodas kostiumas, smokingas gali būti ir kitos spalvos. Spalvotas smokingas (vyriškas iškilmių kostiumas) taip pat atrodo prabangiai ir solidžiai.


Mūsų, "Elitman vyriški kostiumai" parduotuvėje, smokingai parvežami kas dvi savaites. Pas mus parduotuvėje parduodami ne tik smokingai, bet ir kita vyriška apranga: vyriški kostiumai, smokingai, vyriški švarkai, vyriškos liemenės, vyriškos kelnės, vyriški marškiniai, vyriški baitai (vyriška avalynė), vyriški aksesuarai. "Elitman vyriški kostiumai"- smokingai Kaune yra adresu: Piliakalnio 21A Kaunas.