Vyriškos liemenės

Vyriška liemenė

Vyriška liemenė yra universalus drabužis, kuris gali būti dėvimas bet kokiu oru. Vyriškos liemenės kai karšta, dėvimos vietoj švarko, o esant šaltam orui jos puikiai tiks kaip papildomas sluoksnis, kuris išlaiko šilumą.
"Elitman vyriški kostiumai" kostiumų parduotuvėje parvežamos stilingos, madingos vyriškos liemenės (vykškos klasikinės liemenės, kostiuminės liemenės).
Vyriškos liemenės bet kokiam vyriškam aprangos deriniui suteiks papildomai akcento ir leis išsiskirti iš kitų. Vyriškos liemenės pas mus kostiumų parduotuvėje būna: stilingos liemenės, raštuotos liemenės, vienspalvės liemenės.

Jeigu vyriška liemenė turi kišenę ties krūtine, į ją galima įdėti fantaziją (vyriška nosinaitę), kuri bus papildomas akcentas įvaizdžiui. Vyriška liemenė prie kostiumo visada bus puikus akcentas. Vyriška liemenė gali būti kaip papildomas aprangos sluoksnis, kuris sulaiko šilumą, jeigu oras vėsesnis. Vyriška liemenė su atvartais- stilingas elementas, tai liemenei suteikia papildomo solidumo. Klasikinis iš vilnos kostiuminis švarkas ir liemenė derinama prie tokių pačių vyriškų kelnių.

Liemenės mūsų parduotuvėje parvežamos kas dvi savaites. Pas mus parduotuvėje parduodamos ne tik liemenės, bet ir kita vyriška apranga: vyriški kostiumai, smokingai, vyriški švarkai, vyriškos kelnės, vyriški marškiniai, vyriški batai (avalynė), vyriški aksesuarai. "Elitman vyriški kostiumai"- vyriškos liemenės Kaune yra adresu: Piliakalnio 21A Kaunas.