Vyriški kostiumai

Vyriški kostiumai

"Elitman vyriški kostiumai" vyriškų kostiumų parduotuvė

"Elitman vyriški kostiumai" vyriškų kostiumų parduotuvė

Jeigu artėja vestuvės, Jums reikalingi vyriški vestuviniai kostiumai, atvykite pas mus į vyriškų kostiumų parduotuvę. Vyriškų kostiumų parduotuvė prekiauja vestuvių apranga vyrams, pas mus parduotuvėje bus ne tik vestuvių kostiumai, bet ir vestuviniai aksesuarai vyrams. Jeigu Jums reikalingas jaunikio kostiumas, atvykite pas mus. Vestuviniai kostiumai vyrams kainos pas mus tikrai geros. Vyriškų kostiumų kainos pas mus yra nedidelės, kostiumų kainos priklauso nuo kostiumo modelio, medžiagos, pas mus yra ir pigūs vyriški kostiumai. Mūsų vyriškų kostiumų parduotuvė turi Facebook puslapį, apsilankykite, ten rasite, vyriškų kostiumų kaina.

Vyriški kostiumai Slim Fit modelio ( įliemenuoti kostiumai )

Vyriški kostiumai Slim Fit (įliemenuoti kostiumai)


Vyriški kostiumai Slim Fit modelio (įliemenuoti vyriški kostiumai) - tai visų labai mėgstamas kostiumų modelis, nes vyriški kostiumai Slim Fit (įliemenuoti vyriški kostiumai) būna įvairių spalvų, turime labai šviesių spalvų ir labai ryškių spalvų, taip pat dabar labai madingi įvairūs languoti vyriški kostiumai Slim Fit (įliemenuoti vyriški kostiumai). Nuotraukas rasi čia: vyriški kostiumai Slim fit modelio (įliemenuoti vyriški kostiumai).

Klasikinis vyriškas kostiumas

Klasikinis vyriškas kostiumas

Klasikinis vyriškas kostiumas susideda iš trijų dalių. Trijų dalių klasikinis vyriškas kostiumas tai - vyriškas švarkas, vyriška liemenė, vyriškos kelnės, tačiau gali būti ir dviejų dalių klasikinis vyriškas kostiumas - kostiumas be liemenės. Būtina, kad visos vyriško kostiumo dalys būtų pasiūtos iš to paties audinio, išeiginis vyriškas kostiumas ir verslo vyriškas kostiumas paprastai siuvamas iš vilnos.

Mūsų, "Elitman vyriški kostiumai" vyriškų kostiumų parduotuvėje, kostiumai yra parvežami kas dvi savaites. Pas mus parduotuvėje parduodami ne tik kostiumai, bet ir kita vyriška apranga: kostiumai, smokingai, vyriški švarkai, vyriškos liemenės, vyriškos kelnės, vyriški marškiniai, vyriški baitai (vyriška avalynė), vyriški aksesuarai

"Elitman vyriški kostiumai" vyriškų kostiumų parduotuvė- kostiumai Kaune yra įsikūrusi adresu: Piliakalnio 21A Kaunas.